Przecinarka taśmowa COSEN SH-3026LM

 

 COSEN-LOGO-stilerpl

 SH-3026L

 

 

PÓŁAUTOMATYCZNA PRZECINARKA TAŚMOWA COSEN SH-3026L

 

- ZAKRES CIĘCIA DO 300 MM
- HYDRAULICZNE STEROWANIE IMADŁEM ORAZ RAMIENIEM
- PANEL STERUJĄCY

 

 

                               

 

CharakterystykaFirma COSEN Holandia dostarcza pełny asortyment półautomatycznych przecinarek taśmowych, przewyższających wymagania wszelkich prac z użyciem tego typu urządzeń. 
Dzięki sztywnej konstrukcji oraz zaawansowanym funkcjom, wysokowydajne półautomatyczne przecinarki COSEN oferują precyzję na najwyższym poziomie, wydajność, niskie koszty cięcia, oraz wytrzymałość w trudnych warunkach produkcyjnych. Waga 1700 kg świadczy o solidności wykonania maszyny oraz najwyższej jakości materiałów użytych w produkcji.

Kolumnowa półautomatyczna przecinarka taśmowa COSEN SH-3026L posiada cechy konstrukcyjne charakterystyczne dla średnich i dużych produkcji. Wbudowany układ hydrauliczny wyposażony jest w pompę pozwalającą sterować podnoszeniem i opuszczeniem ramienia oraz regulację nacisku podczas cięcia. Wszystkie te funkcje są uruchamiane za pośrednictwem panelu sterowania.

Podnoszenie -opuszczanie ramienia osadzonego na kolumnach oraz imadło sterowane jest hydraulicznie.

Przecinarki półautomatyczne marki COSEN dzięki masywnej konstrukcji z ramieniem tnącym wykonanym z jednolitego odlewu z żeliwa uważane są za jedne z najlepszych maszyn tego typu, które dzięki stabilności i sztywności zapewniają ogromną precyzję cięcia dużych detali oraz długą, bezawaryjną pracę.
Przecinarka COSEN przeznaczona jest do wieloseryjnych cięć detali. Maszyna posiada w standardzie regulację siły docisku hydraulicznego imadła, a także mocniejszy silnik z falownikiem pozwalający pozwalający na płynną regulację prędkości taśmy w zakresie 15 – 80 m/min.

Masywna, stabilna i dopracowana konstrukcja oraz ramię wykonane z jednolitego odlewu żeliwnego zapewnia maszynie bardzo dużą sztywność i stabilność przy cięciu, co skutkuje precyzją cięcia i długą bezawaryjną pracą.
Budowa jak i zastosowanie odpowiedniej taśmy tnącej, umożliwia w pełni wykonywanie wieloseryjnych cięć zarówno profili jak i pełnych detali.

Bezpieczeństwo podczas procesu cięcia zapewnia instalacja elektryczna spełniające wszelkie wymogi CE. Maszyna posiada wyłącznik krańcowy zatrzymujący maszynę po skończeniu procesu cięcia.

Operator steruje maszyną z dogodnie położonego z lewej strony maszyny - pulpitu sterującego.

 

Zakres cięcia [mm]


 

KĄT

RURA

PROFIL

KWADRAT

ø260

260 × 300

260 x 260

 

 

Dane techniczne


 

Prędkość taśmy

15-80 m/min

Wymiary taśmy (Dł X Sz X Wys)

4100 x 34 x 1.1mm

Naprężanie taśmy

Hydrauliczne

Prowadnice taśmy

Węglik wolframu

Czyszczenie taśmy

Stalowa szczotka druciana

Silnik Taśmy tnącej

3.5kW

Silnik Pompy hydraulicznej

0.75 kW

Silnik Pompy chłodziwa

0.1kW

 Docisk materiału

Hydrauliczny

 Wys. łoża

790 mm

 Zasilanie

400V, 3 ph, 50 Hz

 Waga (netto)

1700 kg

 Wymiary (Dł x Szer. x Wys.)

2205 x 1230 x 1596,5 mm

 

 


 

 

  

Interesuje Cię nasz produkt?     

   Skontaktuj się z nami! 

 

 

 

Magazyn Główny, Biuro, Hala Wystawowa:

ul. Tartaczna 4

08-300 Sokołów Podlaski 

woj. mazowieckie 

Tel/Fax  (25) 787 25 26

  

 

       Przemek                             Artur 

       602 747 945                 792 750 200 

      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.